کارگاه آموزشی همسفران؛ وادی نهم و تاثیر آن روی من
دوشنبه 30 اردیبهشت 1398 ساعت 09:01 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست هم‌سفر مینــــا | ( نظرات )
به نام قدرت مطلق الله
چهاردهمین جلسه از دور چهل و چهارم سری کارگاه‌های آموزشی هم‌سفران کنگره 60، نمایندگی ابن‌سینا، با استادی هم‌سفر "زهرا" و نگهبانی هم‌سفر "طیبه" و دبیری هم‌سفر "مهناز" با دستور جلسهٔ وادی نهم و تاثیر آن روی من در 98/2/30 راس ساعت 15 شروع به کار نمود. 

قبل از کنگره دنیای ما به‌واسطهٔ اعتیاد یک دنیای تاریک بود و ما هم ناامید. همین‌که وارد کنگره شدیم هیچ‌یک از قوانین آن را نمی‌دانستیم. کنگره برای تک‌تک ما یک دنیای جدید با یک قوانین جدید بودتا اینجا هشت وادی را پشت سر گذاشتیم و فهمیدیم که باید تفکر کنیم، ناامید نشویم، مسئولیت‌پذیر باشیم و بدانیم که بیهوده قدم در این دنیا نگذاشته‌ایم. به آنچه برایمان اتفاق می‌افتد راضی و همیشه امیدوار باشیم. باید مسئولیت کار خود را پیدا کنیم.

ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاه های آموزشی همسفران،

برداشت از سی دی ساختمان جسم ۴
شنبه 28 اردیبهشت 1398 ساعت 07:00 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست هم‌سفر مینــــا | ( نظرات )

وقتی‌که آقای مهندس در مورد یک سلول و اجزای تشکیل‌دهنده آن صحبت می‌کند، وقتی از عظمت یک سلول که کوچک‌ترین جز تشکیل‌دهنده جسم است میگویند، باعث حیرت هر آدمی می‌شودپیچیده‌ترین ماشین‌های ساخت دست بشر در مقابل عظمت فقط یک سلول مثل ارزنی است در مقابل عظمت هستی.

ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: سی دی ها،

کارگاه آموزشی جهان بینی چهارشنبه؛ وادی نهم
شنبه 28 اردیبهشت 1398 ساعت 06:00 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست هم‌سفر مینــــا | ( نظرات )

این جلسه، جلسه دوازدهم از دوره شصت و پنجم سری کارگاههای آموزشی عمومی کنگره 60 ویژه مسافران و همسفران سفردوم، با دستورجلسه وادی نهم در روز چهارشنبه 1398/2/25 با استادی و نگهبانی استاد امین و دبیری همسفر زهرا راس ساعت 9:20 آغاز به کار نمود.

سخنان استاد:

امیدوارم حال همگی خوب باشد.

صحبت کلی این بود که اگر ما بخواهیم چیزی را یاد بگیریم، باید یک تعریف درست از آن داشته باشیم، صور آشکار و پنهان داریم. بعضی چیزها مثل درخت و کوه، صور آشکار دارند و برای تعریف درست آن، نباید با موضوع دیگری اشتباه گرفته شود، در این صورت، آن تعریف درست است. 

ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاه آموزشی جهان بینی چهارشنبه،

وادی نهم شناخت خویش خویشتن
پنجشنبه 26 اردیبهشت 1398 ساعت 07:00 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست هم‌سفر مینــــا | ( نظرات )

پیام وادی: برای کسانی که به دنیای تازه قدم نهاده‌اند و به خویش خویشتن توجه می‌نمایند و از سخن به نقطه عمل حرکت بنمایند؛ و بر زمین و سماء توجه کنید. با اندیشه ژرف خود به ماوراء ایمان راسخ داشته باشید و بدانید که پاداش شما دست همیاری شمارا خواهد داد. آنگاه بذر نیکو بکارید دانه یا تخم باارزش که هم قوت کافی و هم سایه‌بان‌هایتان برافراشته خواهد شد پس آن کنید که فرمان است.

ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: مقالات، دستور جلسات، دستورجلسات هفتگی،

کنگره پناهگاه مسافران و همسفران
چهارشنبه 25 اردیبهشت 1398 ساعت 08:00 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست هم‌سفر مینــــا | ( نظرات )

وقتی بتوانید سرگذشت خود را بدون اینکه متأثر شوید تعریف کنید، این یعنی ازآنچه بر شما گذشته التیام‌یافته‌ایدهیچ‌گاه به خاطر اتفاقاتی که در زندگی‌تان افتاده افسوس نخورید، آن اتفاقات را نه می‌توان تغییر داد، نه محو کرد و نه از یاد برد. پس از آن‌ها درس بیاموزید، عبرت بگیرید و به‌پیش بروید. امروز در خدمت خانواده‌ای هستیم که اولین سال رهایی‌شان را در شعبه جشن گرفتیم. لطفاً لحظاتی ما را همراهی کنید.

با عرض سلام و تبریک به مناسبت اولین سال رهایی، لطفاً خودتان را به‌رسم کنگره معرفی کنید؟

سلام دوستان مظفر هستم مسافر، آخرین آنتی ایکس شیره، تریاک، تخریب ۲۰ سال، مدت سفر اول ۱۰ ماه و ۷ روز، سفر خود را با روزانه ۹ سی‌سی شربت ot به روش dst شروع کردیم، به کمک راهنمایی، کمک راهنمای بزرگوار آقا رضا، در حال حاضر رهایی یک سال و پنج روز.


ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: تولدها، رهایی، مصاحبه و گفت و گو،

کارگاه آموزشی همسفران؛ جهان بینی1و2+مراسم افطاری
دوشنبه 23 اردیبهشت 1398 ساعت 09:00 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست هم‌سفر مینــــا | ( نظرات )
به نام قدرت مطلق الله
سیزدهمین جلسه از دور چهل و چهارم سری کارگاه‌های آموزشی هم‌سفران کنگره 60، نمایندگی ابن‌سینا، با استادی هم‌سفر "اعظم" و نگهبانی هم‌سفر "طیبه" و دبیری هم‌سفر "مهناز" با دستور جلسهٔ جهان بینی1و2در 98/2/23 راس ساعت 15 شروع به کار نمود. 

خلاصه سخنان استاد:

جهان‌بینی یعنی شناخت دنیای درون و بیرون. می‌خواهیم یاد بگیریم کنگره چه‌کار می‌کند. جهان‌بینی شناخت اطراف است.

مصالح ساختمان مثل جهان‌بینی ماست که قالب خود را از نو درست بسازیم. مثلث جهان‌بینی جهالت و دانایی است. حالا ما در کدام قسمت هستیم؟ مثلث دانایی سه ضلع دارد: تفکر، تجربه و آموزش. در تفکر اول باید فکر کنیم تا چیزی تولید شود مثل کشیدن نقاشی ساده. برای هر کاری فکر می‌کنیم که بهترین راه برای انجام کار چیست؟

ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاه های آموزشی همسفران،

مشارکت مکتوب؛ جهان‌بینی ۱ و ۲
دوشنبه 23 اردیبهشت 1398 ساعت 07:00 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست هم‌سفر مینــــا | ( نظرات )

در کنگره ۶۰ جهان‌بینی به دو مقوله، جهان‌بینی درون و بیرون تقسیم می‌شود که بیشترین قسمت موردبحث جهان‌بینی درون است که به‌عنوان فرد مصرف‌کننده از آن غافل بوده‌ایم و اینکه چنین شهری در وجود ماست و این سیستم‌های حیاتی در ما در حال فعالیت هستند.

چیزی که در جهان‌بینی به آن تکیه می‌شود صورت پنهان است. عقل، حس، نفس که تعاریفی در جزوات برای آن‌ها بیان‌شده. همچنین پارامترهایی که کاربردی است و هم به درد مسافر می‌خورد هم در سفر اول و هم در سفر دوم نقش بسیار حیاتی دارد و باید به آن اهمیت داد

ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: مشارکت دستور جلسه، دستور جلسات،

کارگاه آموزشی جهان بینی با دستور جلسه: جهان بینی 1و2
دوشنبه 23 اردیبهشت 1398 ساعت 03:42 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست هم‌سفر مینــــا | ( نظرات )

جلسه یازدهم از دوره شصت و پنجم ، سری کارگاههای آموزشی عمومی کنگره60 ویژه مسافران و همسفران سفر دوم، با دستور جلسه جهان بینی 1 و 2 ، در روز چهارشنبه 18/2/98 با استادی و نگهبانی استاد امین و دبیری همسفر زهرا راس ساعت 9:15 آغاز به کار نمود.

 خلاصه سخنان استاد:

ماه رمضان را به همه عزیزان تبریک می گویم و امیدوارم خیر و برکت و سلامتی برای همگی وجود داشته باشد. همین که دور همدیگر جمع می شویم و افطار می کنیم، اتفاق خیلی خوبی بود.

فیلم های هندی پیامهای جالبی دارند و از همه جلو زده اند، بازیگران بالیود فقط می سازند و کاری به کسی ندارند، جرات انجام عمل را دارند. در یک جمله ای می گفت که اگر ما با همدیگر باشیم، آزادیم. یعنی مفهوم آزادی کنار هم بودن و ارتباط داشتن است. در صورتی که در وهله اول این تصور می شود که اگر کسی به کسی کاری نداشته باشد، اوج آزادی است، در صورتی که این موضوع اوج درماندگی است. خدا را شکر ما از این نعمت برخوردار هستیم و در کنار هم بودن را تجربه می کنیم و یاد می گیریم.

ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاه آموزشی جهان بینی چهارشنبه،

اقیانوس طغیان امواج‌ها را امواج می‌داند
شنبه 21 اردیبهشت 1398 ساعت 07:00 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست هم‌سفر مینــــا | ( نظرات )

ایام به‌سرعت در حال گذرند و کسی هم نیست که جلوی آن‌ها را بگیرد همان‌طور که میدانید باید دیدگاه خود را تغییر داده و آن چیزهایی که داریم را برایشان ارزش قائل بشویم که اگر از دست دادیم پشیمان نشویم. انسان‌ها باید فروپاشی بکنند دوباره احیا شوند، همان‌طور که مسافرها راجع به اعتیادشان فروپاشی می‌کنند و به یک موجود دیگر تبدیل می‌شوند؛ و بعد از تخریب جسم، روان بر شهر وجودشان بها می‌دهد. باید انسان یک سری ناخالصی‌ها را از درون بزداید تا جنس وجودی خود را بشناسد؛ و مهم‌ترین مسئله خواسته درونی است.

ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: مقالات،

جهان‌بینی کلید حل تمام مشکلات
چهارشنبه 18 اردیبهشت 1398 ساعت 04:00 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست هم‌سفر مینــــا | ( نظرات )

جهان‌بینی یکی از پارامترهای مهم جهان درون و جهان بیرون، کل هستی و کائنات است. مهم‌ترین بخش قسمت درون، صور پنهان که نشأت‌گرفته از تک‌تک اعضای درونی و بیرونی، عقل، حس، نفس، روح، ذهن، سایه‌ها و جهان بیرون. قلب و مغز و ... که باید بدانیم هرکدام چه‌کارهایی را برای حیات و حیات‌های دیگر انجام می‌دهند و بستگی به تغییر دیدگاه و دانایی دارد که به آن دید کلی می‌گویند.

ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: دستورجلسات هفتگی، دستور جلسات، مقالات،

سفری با عشق تا رسیدن به جایگاه خدمت
چهارشنبه 18 اردیبهشت 1398 ساعت 07:00 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست هم‌سفر مینــــا | ( نظرات )

امروز در خدمت هم‌سفری هستیم که با عشق همراه مسافرش در کنگره ماند و تمام سختی‌های این راه پرپیچ‌وخم را به جان خرید تا بتواند زندگی‌اش را از منجلاب اعتیاد بیرون بکشید؛ و امروز شاهد این هستیم که ایشان به رهایی رسیدن و در سفر دوم در جایگاه خدمت قرار دارند. می‌خواهیم با حس و حال این هم‌سفر شریک شویم. لطفاً لحظاتی با ما همراه باشید.

لطفاً به‌رسم کنگره خود را معرفی کنید؟

سلام دوستان مریم هستم هم‌سفر محمد آخرین آنتی ایکس تریاک روش درمان D.S.T دارو شربت OT مدت سفر اول 10 ماه و 11 روزبه کمک راهنمایی آقای ابراهیم و خانم اعظم رهایی 1 سال و 11 ماه و 6 روز.

ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: مصاحبه و گفت و گو،

کارگاه آموزشی همسفران؛ ظرفیت، مسولیت، قبله گم کردن
دوشنبه 16 اردیبهشت 1398 ساعت 08:00 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست هم‌سفر مینــــا | ( نظرات )
به نام قدرت مطلق الله
دوازدهمین جلسه از دور چهل و چهارم سری کارگاه‌های آموزشی هم‌سفران کنگره 60، نمایندگی ابن‌سینا، با استادی هم‌سفر "سمیرا" و نگهبانی هم‌سفر "طیبه" و دبیری هم‌سفر "مهناز" با دستور جلسهٔ ظرفیت، مسولیت، قبله گم کردن در 98/2/16 راس ساعت 15 شروع به کار نمود.  

خدا را شکر که دوباره این جایگاه را تجربه می‌کنم و ممنون از خانم طیبه که به من فرصت تجربهٔ چندبارهٔ این جایگاه را دادند. قبل از هر چیز به خانم مریم جایگاه اسیستانتی شعبهٔ کرمانشاه را تبریک میگم و امیدوارم در مسیری که پیش رودارند موفق باشند و به بهترین‌ها برسند

دستور جلسهٔ ظرفیت، مسئولیت و قبله گم کردن، بی‌ربط به وادی نهم هم نیست چون اگر برای مثال یک لیوان را در نظر بگیریم به مقدار معینی ظرفیت نگهداری آب را درون خود دارد. انسان‌ها هم همین‌طور هستند. در وادی نهم آموختیم هر انسانی در این کرهٔ خاکی یک نقطه تحملی دارد و اگر فشارهای بیرونی خارج از حد تحمل فرد باشد از حالت طبیعی و تعادل خارج می‌شود. در زندگی و در کنگره هم همین‌طور هست؛ یعنی هر فردی هر جایگاهی که دارد عین عدالت و تعادل است و به هر موجودی مسئولیتی بیش‌ازحد ظرفیت او داده شود مطمئناً از حالت تعادل خارج می‌شود...

ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاه های آموزشی همسفران،

با امید و ایمان و شجاعت، آرامش را به دست می‌آوریم
دوشنبه 16 اردیبهشت 1398 ساعت 08:00 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست هم‌سفر مینــــا | ( نظرات )

امید یعنی آرزو کنیم چیزی اتفاق بیفتد، ایمان یعنی یقین داریم چیزی اتفاق خواهد افتاد و شجاعت یعنی اینکه باعث شویم چیزی اتفاق بیفتد. ما با امید و ایمان و شجاعت، آرامش را به دست می‌آوریم.

با سلام و تبریک بابت رهایتان لطفاً با رسم کنگره خودتان را معرفی کنید.

سلام دوستان ثریا هستم هم‌سفر بهروز آنتی ایکس تریاک دارو شربت OT روش درمان DST مدت سفر اول 10 ماه باراهنمایی آقا جواد و خانم مریم رهایی 2 ماه.

ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: مصاحبه و گفت و گو،

کارگاه آموزشی جهان بینی چهارشنبه؛ ظرفیت و مسئولیت ( قبله گم کردن )
دوشنبه 16 اردیبهشت 1398 ساعت 07:00 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست هم‌سفر مینــــا | ( نظرات )

بسمه تعالی
این جلسه، جلسه دهم از دوره شصت و پنجم سری کارگاههای آموزشی عمومی کنگره 60 ویژه مسافران و همسفران سفر دوم با دستور جلسه ظرفیت، مسئولیت، قبله گم کردن در روز چهارشنبه مورخ 98/2/11 با استادی و نگهبانی مهندس و دبیری همسفر زهرا راس ساعت 9:40 آغاز به کار نمود.

سخنان استاد؛
امیدوارم حال همه شما خوب باشد، حال من هم بحمدلله خوب است.
ماه مبارک رمضان را در پیش داریم.
افطاری دادن در تمام شعب که ساعت 5 جلسه دارند، باید انجام بپذیرد. در بعضی جاها هم همسفران باید پیش قدم بشوند. بعضی شعب روزی دست قوزی افتاده است، می گویند: ما برای همسفران غذا نمی دهیم، یا فلان پول را نمی دهیم.

ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاه آموزشی جهان بینی چهارشنبه،

اطلاعیه
یکشنبه 15 اردیبهشت 1398 ساعت 08:21 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست هم‌سفر مینــــا | ( نظرات )
به اطلاع کلیه همسفران شعبه ابن سینا می رسانیم گارگاه آموزشی همسفران فردا مورخ 98/2/16 راس ساعت 15 برگزار می شود.
اسیسانت محترم شعبه خانم ضابطی و مرزبانان محترم 
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: اخبار و اطلاعیه ها، 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو